🔥-15% na wszystko🔥
Kończy się dzisiaj 17. 5.
Z kodem: SMAK15
Darmowa dostawa
🔥-15% na wszystko🔥
Kończy się dzisiaj 17. 5.
Z kodem: SMAK15
Darmowa dostawa
Widelec do mięsa XinZuo Pin X02O wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z rączką z drewna oliwnego o jasnej, żywej fakturze. Idealny dla miłośników mięsa.
| Kategoria: | Widelce do mięsa |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | 7331898643905 |

Wysokiej jakości widelec do mięsa XinZuo z serii Pin X02O, wykonany ze stali nierdzewnej z ręcznie wykonaną rękojeścią z drewna oliwnego. Drewno oliwne o wyrazistym usłojeniu i eleganckiej strukturze jest twarde, solidne oraz wyjątkowe pod względem wizualnym. Widelec to idealny pomocnik podczas pieczenia, porcjowania czy krojenia mięsa.

Widelec do mięsa przyda ci się podczas jego obróbki. Od momentu pieczenia mięsa w piekarniku i ewentualnego obracania go w trakcie, aż po ułatwienie krojenia już po wyjęciu z piekarnika, bez poparzeń i przemieszczania się potrawy po desce. Widelec do mięsa znacząco ułatwi ci pieczenie mięsa i jego krojenie. Sprawdzi się podczas pieczenia większych porcji mięsa, jak również mniejszych rozmiarów drobiu.

Widelec wyprodukowano ze stali nierdzewnej 430. Rękojeść została wykonana ręcznie z drewna oliwnego o żywym usłojeniu i eleganckiej fakturze. Zastosowane drewno jest solidne, twarde, a ponadto unikalne pod względem wizualnym.


Widelec do mięsa z serii Pin X02O pakowany jest w stylowe pudełko prezentowe wykonane z ekologicznych i nadających się do recyklingu materiałów,, dzięki któremu stanowi idealny praktyczny prezent dla domu. Wysokiej jakości widelec do mięs XinZuo w takim pudełku ucieszy każdego obdarowanego.

| Widelec do mięsa | |
| Marka: | XinZuo |
| Seria: | Pin X02O |
| Rodzaj widelca: | Do mięsa |
| Długość widelca: | 152 mm |
| Szerokość widelca: | 30 mm |
| Długość całkowita: | 314 mm |
| Waga: | 190 g |
| Materiał: |
Stal nierdzewna 430 Rękojeść: Drewno oliwne |
| Miejsce produkcji: | Yangjiang Chiny |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Yangjiang XINZUO Industry & Trade Co,. Ltd. |
|---|---|
| Adres : | GongYe Street, QinlinShan Industrial, BeiGuan Town, YangDong District, YangJiang City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@xinzuo.cn |