🔥-15% na wszystko🔥
Kończy się dzisiaj 17. 5.
Z kodem: SMAK15
Darmowa dostawa
🔥-15% na wszystko🔥
Kończy się dzisiaj 17. 5.
Z kodem: SMAK15
Darmowa dostawa
Ostrzałka do noży klasy premium marki XinZuo z serii Pin X02O z rękojeścią z drewna oliwnego.
| Kategoria: | Ostrzenie nożyOstrzałki do noży |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | 7331898643912 |
| Akcesoria do ostrzenia: | Ostrzałka |

Ostrzałka ze stali węglowej klasy premium XinZuo z serii Pin X02O do łatwego i szybkiego ostrzenia noży XinZuo. Ostrzenie wysokiej jakości noży ze stali nierdzewnej czy damasceńskiej za jej pomocą to czysta przyjemność. Ostrzałka do noży odznacza się eleganckim wzornictwem, dzięki któremu pasować będzie do większości kuchni. Jej ergonomiczna rękojeść z drewna oliwnego umożliwia wygodny chwyt podczas ostrzenia.




Kolor i faktura materiału, z którego wykonano uchwyt, mogą w rzeczywistości nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach produktu, ponieważ są one wytwarzane z różnych kawałków drewna oliwnego, pochodzącego z różnego wieku.
Domowa ostrzałka do noży XinZuo Pin X02O zapakowana jest w eleganckie pudełko, dzięki któremu stanowi idealny praktyczny prezent dla domu. Wysokiej jakości ostrzałka diamentowa marki XinZuo w takim pudełku ucieszy każdego obdarowanego.

| Ostrzałka ze stali węglowej: | |
| Marka: | XinZuo |
| Seria: | Pin X02O |
| Rodzaj: | Ze stali węglowej |
| Długość powierzchni ostrzącej: | 228 mm |
| Średnica pręta: | 12 mm |
| Długość rękojeści: | 135 mm |
| Waga: | 363 g |
| Materiał: |
Powierzchnia ze stali węglowej Rękojeść: Drewno oliwne |
| Miejsce produkcji: | Yangjiang Chiny |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Yangjiang XINZUO Industry & Trade Co,. Ltd. |
|---|---|
| Adres : | GongYe Street, QinlinShan Industrial, BeiGuan Town, YangDong District, YangJiang City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@xinzuo.cn |