Darmowa dostawa
Nóż do chleba HEZHEN PM8S 8,5"
Nóż do chleba klasy premium HEZHEN PM8S z 8,5-calowym ostrzem ze stali kompozytowej w stylu retro oraz tradycyjną rękojeścią w stylu japońskim.
Grawerowanie w tym nożu wykonywane jest na czarnej części ostrza – nie nadaje się do wysokich logotypów.
| Kategoria: | Noże do chleba |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | 7331898643318 |
| Rodzaj stali: | Kompozytowa |
| Seria noży: | PM8S |
| Wielkość ostrza: | 8,5" |

Nóż do chleba HEZHEN 8,5" (PM8S)
Nóż do chleba HEZHEN PM8S wielkości 8,5" pochodzi z tradycyjnej chińskiej stolicy noży Yangjiang, w której najwyższej jakości noże powstają już od wieków. Lokalni mistrzowie tego rzemiosła przekazują sobie tajniki produkcji i obróbki noży z pokolenia na pokolenie. Prezentowany nóż do chleba jest jednym z ekskluzywnych noży XinZuo, które - ze względu na swe unikalne właściwości - zasłużyły sobie na sprzedaż pod własną marką HEZHEN, której nazwa oznacza HE = harmonia oraz ZHEN = doskonały. W wolnym przekładzie można HEZHEN nazwać marką idealnie harmonijnych noży. Noże HEZHEN PM8S da się odróżnić od pozostałych noży XinZuo już na pierwszy rzut oka nie tylko po nazwie marki, lecz także po wyjątkowym designie z unikalną, ergonomiczną rękojeścią. Podczas produkcji prezentowanego noża XinZuo czerpie to, co najlepsze zarówno z nowoczesnych, jak i tradycyjnych metod wyrobu noży. Każdy nóż marki XinZuo jest niepowtarzalny, a to dzięki wieńczącej proces produkcji, precyzyjnej ręcznej obróbce.
Noże HEZHEN PM8S można odróżnić od pozostałych noży XinZuo już na pierwszy rzut oka nie tylko po nazwie marki, lecz także po wyjątkowym designie ostrza oraz tradycyjnej, ergonomicznej, oktagonalnej rękojeści w japońskim stylu.
Grawerowanie w tym nożu wykonywane jest na czarnej części ostrza – nie nadaje się do wysokich logotypów.

Ułatwiający krojenie nóż do chleba od XinZuo
Jest to jeden ze specjalnych noży do pieczywa. Wyróżnia się długim ostrzem z ząbkowaną krawędzią tnącą, ułatwiającą krojenie delikatnego pieczywa bez jego zgniatania, kruszenia czy łamania. Nóż do chleba da sobie radę nawet ze świeżym, chrupiącym pieczywem; nie powinno go zabraknąć w żadnym domu. Nada się do krojenia zarówno chleba, jak i bagietek.
Wyprodukowany z najlepszych materiałów, z tradycyjną rękojeścią
Prezentowany nóż do chleba powstał z trzech warstw najwyższej klasy stali kompozytowej. Ostrza noża wykonano ze stali 10Cr15CoMov i z obu stron zabezpiecza je przed korozją stal nierdzewna SuS410. Nóż osiąga twardość 60+/-2 w skali Rockwella. Porządna stal w połączeniu z tradycyjnymi metodami produkcji gwarantują długą żywotność noża. Powierzchnia noża pozwala na idealne cięcia, zapobiegające zbędnym tarciom i przyklejaniu się produktów. Ostrza noży z serii PM8S rozpoznasz już na pierwszy rzut oka za sprawą ich niepowtarzalnego wyglądu - mają matową, czarną powierzchnię w stylu retro.

Wzornictwo rękojeści noża HEZHEN z serii PM8S zachowuje ten sam styl retro, który prezentuje ostrze. Rękojeść o tradycyjnym kształcie inspirowanym japońskim stylem retro zaprojektowano z myślą o ergonomii i wygodnym chwycie, nawet podczas długotrwałego użytkowania, na co pozwala idealne wyważenie. Dzięki sprawdzonemu przez czas oktagonalnemu kształtowi rękojeści, nóż odpowiedni będzie do wygodnego krojenia zarówno prawą, jak i lewą ręką. Rękojeść powstała z wysokiej jakości drewna Rosewood, słynącego ze swej twardości. Nie mięknie ono z upływem czasu, nie pęka ani nie blednie. Nóż zaprojektowano do codziennego użytkowania; zarówno jego ostrze, jak i rękojeść mają długą żywotność. Kolor i faktura materiału, z którego wykonano rękojeść noża mogą w rzeczywistości wyglądać nieco inaczej niż na zdjęciach ze względu na fakt, że produkowane są one z różnych kawałków drewna, w różnym wieku.

Szkic konstrukcji ostrza noża

Szkice konstrukcji rękojeści noża

Ciekawostka: jako wiodący innowator w dziedzinie produkcji noży kuchennych XinZuo łączy ze sobą tradycyjne i najnowocześniejsze technologie. Dzięki zastosowanej nowatorskiej metodzie próżniowej obróbki cieplnej noże kuchenne XinZuo charakteryzują się - w porównaniu z nożami powstałymi przy wykorzystaniu standardowej obróbki cieplnej - większą twardością i ostrością, a ponadto dłuższą żywotnością. W połączeniu z tradycyjnym, wieńczącym proces produkcji ręcznym ostrzeniem noży przez mistrzów tego rzemiosła, których przekazywanemu z pokolenia na pokolenie kunsztowi nie może się równać żadna maszyna, skutkuje to tym, że noże kuchenne XinZuo są także wyjątkowo ostre. Noże ostrzone maszynowo nie mają szans na osiągnięcie tego poziomu ostrości.
Nóż HEZHEN w opakowaniu prezentowym
Nóż do chleba HEZHEN PM8S 8,5" zapakowany jest w eleganckie, czerwone pudełko prezentowe, dzięki któremu stanowi idealny praktyczny prezent dla domu. Sprawdzi się jako prezent ślubny, z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania, urodzin, każdej uroczystości czy zwykłych odwiedzin. Luksusowy wygląd pudełka oraz znajdującego się w nim stylowego noża HEZHEN z tradycyjną rękojeścią marki XinZuo ucieszą każdego obdarowanego.

Wymiary i parametry noża do chleba
| Nóż HEZHEN PM8S 8,5" | |
| Marka: | HEZHEN |
| Producent: | XinZuo |
| Seria: | PM8S |
| Typ noża: | Nóż do chleba |
| Długość ostrza: | 220 mm |
| Wysokość ostrza: | 36,8 mm |
| Długość rękojeści: | 153 mm |
| Długość całkowita: | 373 mm |
| Grubość: | 2.4 mm |
| Waga: | 176 g |
| Materiał: |
Rdzeń: 10Cr15CoMov |
| Twardość: | 60±2 w skali Rockwella |
| Rękojeść: | Rosewood |
| Miejsce produkcji: | Yangjiang Chiny |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Yangjiang XINZUO Industry & Trade Co,. Ltd. |
|---|---|
| Adres : | GongYe Street, QinlinShan Industrial, BeiGuan Town, YangDong District, YangJiang City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@xinzuo.cn |





